Informace o natáčení s Bradavickým expresem

28. září 2009 v 11:25 |  Novinky o filmu HP7
Před nedávnem jsme byly informováni, že v těchto dnech probíhalo natáčení Bradavického expresu, krvavě-červené lokomotivy, z leteckého pohledu. Tyto záběry by se měly objevit již ze začátku první části RelikviíSmrti, kdy se studenti po letních hrůzostrašných prázdninách vracejí zpět do již tak bezpečných Bradavic bez Brumbála, obsazeného Smrtijedy.


Harry Potter posádka se vrátila na své místo na Highlands, Skotsko, a železniční trať West Highland, která byla již tradičním místem pro natáčení cesty do bradavické školy. Na natáčení bylo přítomno asi sto žáků ze střední školy Lochaber ve Fort William, která se ho již tradičně účastní jako kompars do Potterovek.

Vlak odjížděl ze stanice Tulloch, kde se studenti prvotně shromáždili, aby natočili záběry na nástupišti. Cílová zastávka byla na vlakové stanici Rannoch, kde pak z vlaku vystupovalo hodně natěšených a nadšených cestujících. Studenti byli rovněž pochváleni za práci přímo od produkce Warner Bros. za jejich spolupráci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maccekk maccekk | Web | 28. září 2009 v 11:56 | Reagovat

ahoj moc moc tě prosím hlasni promě tady:http://sg1-star-gate.blog.cz/0909/4-kolo-sonp jsem tam s Draco Malfoyem moc tě o to prosím kdykoliv oplatím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama